ÉVVÉGI KÖSZÖNET, 2013.

December 16th, 2013

Egyesületünk köszönetet mond  minden támogatónknak, akik 2013-ban is segítették egyesületünket; kiemelten az Értelmi Fogyatékossággal Élők és Segítőik Országos Érdekvédelmi Szövetségének, a Rotary Club Miskolcnak,  és a Szerencsejáték Zrt-nek. Köszönjük az Észak-Magyarország  szerkesztőségének és a Miskolc Televíziónak -  a tagjaink  által megtapasztalt –  empátiájukat  és együttműködésüket. Köszönjük a miskolci Éltes Mátyás Általános Iskola és EGYMI folyamatos segítségnyújtását. Szeretetteljes Karácsonyt, és áldott, boldog Új Évet kívánunk  mindenkinek, továbbá  azt, hogy legyünk jók! Ez utóbbi lényegét, Dag Hammarskjöld  -  volt  ENSZ  főtitkár -  fogalmazta meg nagyon szépen: „A jóság olyan egyszerű: mindig másokért élni, sose a magunk hasznát keresni.”                                                                                              

    Rólunk

    A Borsod-Aabaúj-Zemplén Megyében élõ értelmi fogyatékos emberek érdekvédelme.

    Hasznos oldalak
    Admin